Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 03.02.2019 14:38:49 

Úvod


VITAJTE!- ÜDVÖZÖLJÜK!

Vítam Vás na mojej internetovej stránke, ktorá je zameraná na preklady zo slovenského jazyka do maďarského jazyka a z maďarského jazyka do slovenského jazyka. Okrem iného ponúkam aj kurzy maďarského jazyka pre začiatočníkov. Vstúpte ďalej, prečítajte si jednotlivé odkazy a ak máte prípadne nejakú otázku, kontaktujte ma:
 
madarcina1@azet.skMaďarský jazyk - maďarčina (maď. magyar nyelv) je jazykom, ktorým sa dohovorí na svete okolo 15 miliónov ľudí. V Maďarsku žije 10 miliónov obyvateľov, ktorý hovoria týmto krásnym jazykom. Hlavným mestom - metropolou Maďarska je Budapešť, ktorá svojou krásou ohuruje návštevníkov úuž celé generácie. Najviac hovorcov maďarského jazyka je v strednej Európe.
 
Ak hľadáte prekladateľa do maďarského jazyka ste na správnom mieste. Pri preklade spolupracujeme aj s maďarskými korektormi priamo v Maďarsku, ktorí sú garantom, že preklad bude zodpovedať súčasnému trendu a podobe maďarského hovoreného jazyka. Je samozrejmé, že každý jazyk sa postupom času vyvíja a mení preto je potrebné sledovať tento vývoj a žiť ním.
 
 
slovensko - maďarské preklady, preklad do maďarského jazyka, preklady do maďarčiny, Maďarsko, maďarský jazyk, česko - maďarský preklad, preklady textov do maďarského jazyka, česko - slovenský preklad, prekladateľská agentúra, hľadám preklad do maďarčiny, maďarské preklady, rodený hovorca, jazyková korektúra, texty v maďarskom jazyku, texty v maďarčine, Maďari, maďarština, překladky do maďarštiny, překlady do slovenštiny
 
PREKLADATEĽSKÉ SLUŽBY - MAĎARČINA - MAĎARSKÝ JAZYK - MAĎARSKO - PREKLADY
TOPlist